High School Musical Fan Kulübü
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

High School Musical Fan Kulübü

High School Musical Fan Kulübü!
Merhaba Misafir!

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Zac-Vanessa Röportaj!

2 posters
YazarMesaj
*VanessAshLey*
Aktif Üye
Aktif Üye
*VanessAshLey*

Kadın
HSM Favoriniz : 1 numara Vanessa 2 numara Ashley x)
Lakabınız : PeLiN
Forum İçin Mesajınız : Bu bir mesajdır. x)
Ruh Hali : Zac-Vanessa Röportaj! Melek10

Kişi sayfası
Uyarı: Uyarılmam, uyarırım xD
Sağlık:
Zac-Vanessa Röportaj! Left_bar_bleue100/100Zac-Vanessa Röportaj! Empty_bar_bleue  (100/100)
Para: Babası (pardon annesi xD)

Zac-Vanessa Röportaj! Empty
MesajKonu: Zac-Vanessa Röportaj!   Zac-Vanessa Röportaj! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 02, 2008 10:22 am

zac-vanessa ile özel röportaj
bravo dergisinden özel bir röportaj...
Bravo: Sadece bize söyleyin!Yine soruyorum,siz birliktesiniz bu doğru mu?

Vanessa:Ehm,evet!

Bravo:Bazı söylentiler çıktı,Zac’ın Hairspray’in oyuncularından Nikki Blonksy'a aşık oldu gibi?

Zac:Bu inanılmaz bir şey,buna benzer dedikodular çok hızla yayıldı,Nikki ve ben “Hairspray” setinde çok iyi vakit geçirdik,çok hoş biri ama o da açıkladı,o benim sevgilim değil!

Bravo:İlk aşık olduğunuz kişi kimdi?

Zac:Galiba..Emin değilim ama ilk kız arkadaşım ilk okuldayken olmuştu sanırım..Gerçekten tatlı bir kızdı..Sanırım ben daha çok küçükken kızlarla ilişki kurmaya başalmışım(Gülerler)

Vanessa:Benim de aynı zamanlarda erkek arkadaşlarım oldu..Nedenini bilmiyorum?Ama erkeklerle flört etmek eğlenceliydi!

Bravo:Zac,Vanessanın en çok sevdiğin özelliği nedir?

Zac: O inanılmaz biri,onunlayken gülebiliyorum,ve hep eğlendiğim şeylerden konuşabiliyorum! O sadece hoş bir kız değil,ama ayrıca çok seksi ve imrenilebilecek kız!

Bravo:İkiniz arasında ilk bağlanma ne zaman başladı?

Vanessa:Biz ilk HSM 1 de karşılaştık ve ilk o zaman birbirimizi tanıdık.Yönetmen bizi bir araya getirdi ve ilk düet olan şarkıyı söyletti,çünkü bizim aramızda iyi bir kimya olduğunu düşünmüş!Ve ben onu sadece o zaman anlayabildim!Zac ile film çekmek çok büyük bir şey!Biz birbirimiz o zaman anlamaya başladık!

Zac:Vanessa ilk andan itibaren gözlerimi yakaladı!O diğer tüm kızlardan daha çok parlar,o büyük bir karaktere sahip!

Bravo:İkinizde de aynı yüzükler var,bu bir kaza değil.Doğru mu?

Zac: Dürüst olmak gerek:Biz bir sözlenmedik!

Vanessa: Onlar dostluk yüzüklerimiz.

Zac:Evlenmek için daha çok genciz.İleride ne olacağını bilemeyiz biz şimdi sadece aşığız.

Bravo:Vanessa,Zac’ı bayan hayranlarından hiç kıskanmıyor musun?

Vanessa:Hayır,ben mutluyum o çok popüler biri,bunu hak ediyor.Kızları anlayabiliyorum onu dışarıda gördüklerinde gözlerini onun olduğu yöne çeviriyorlar..Bende,onların yerinde olsam onu görür görmez çığlık atmaya başlardım!(Gülerler)

Bravo:Vanessa,Zac’ın Rolling-Stone dergisindeki kapak remi hakkında ne düşünüyorsun?

Vanessa:Ben Zac’ın o resimde çok sıcak göründüğünü düşünüyorum!Ve böyle düşünen tek kız ben değilim!

Zac:Benimle bu kapak resminin hikayesini nasıl planladıklarına inanamazsınız!Genellikle top starlar öyle bir kapağa sahip olurlar!

Vanessa:Zac sen bir top starsın bunu başardın!(Gülerler)

Bravo:Hsm 2 Almanya da disney chanelde yayınlanacak,film mutlu sonla bitiyor mu?

Zac:Troy akıllı biri,Sevgilisinin onun için neden bahsettiğini bilir!(Zac Vanessaya bakar ve göz kırpar)

Vanessa: (O da Zac’a göz kırpar)Öyle olmasını umut ediyorum!
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Zac-Vanessa Röportaj!   Zac-Vanessa Röportaj! Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 1:21 pm

Sağol Pelincim
..aysHe..
Yeni Üye
Yeni Üye
..aysHe..

Kadın
HSM Favoriniz : vanessa&zac&ashley
Lakabınız : :S
Forum İçin Mesajınız : bulunmaz hint kumaşı:X
Ruh Hali : Zac-Vanessa Röportaj! Melek10

Kişi sayfası
Uyarı: 0
Sağlık:
Zac-Vanessa Röportaj! Left_bar_bleue100/100Zac-Vanessa Röportaj! Empty_bar_bleue  (100/100)
Para: 10000

MesajKonu: Geri: Zac-Vanessa Röportaj!   Zac-Vanessa Röportaj! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 5:42 pm

saol

Zac-Vanessa Röportaj!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ashley&Zac&Vanessa