High School Musical Fan Kulübü
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

High School Musical Fan Kulübü

High School Musical Fan Kulübü!
Merhaba Misafir!

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Vanessa Hudgens Röportaj

2 posters
YazarMesaj
PopularQueen
Yönetici*[Kurucu]
Gℓαmouя♥
Yönetici*[Kurucu]Gℓαmouя♥
PopularQueen

Kadın
HSM Favoriniz : ♥Sharpay Evans
Lakabınız : Lolly,Katara
Forum İçin Mesajınız : ~~Bir çilekli Milkshake Lütfen~~
Ruh Hali : Vanessa Hudgens Röportaj Melek10

Kişi sayfası
Uyarı: Uyarı mı?O da ne? x)
Sağlık:
Vanessa Hudgens Röportaj Left_bar_bleue10000/10000Vanessa Hudgens Röportaj Empty_bar_bleue  (10000/10000)
Para: Milkshake'in İçine Düşürdüm!(LooooooL!)

Vanessa Hudgens Röportaj Empty
MesajKonu: Vanessa Hudgens Röportaj   Vanessa Hudgens Röportaj Icon_minitimeC.tesi Ağus. 02, 2008 6:47 pm

Vanessa hudgens Amerika'nın tatlı liselisi artık daha gerçekçi

Bize güvenin: Vanessa Hudgens aslında sizin tanıdığınız kişi değil. High School Musical'da canlandırdığı karakter Gabriella gibi utangaç, tatlı ve hatta biraz da naif olduğunu düşünebilirsiniz. Ama gerçek hayatta bu 19 yaşındaki Kaliforniyalı kız dik kafalı, kendinden emin ve özel hayatıyla ilgili ölesiye gizli. Halen gezegendeki en sevimli erkek olan Zac Efron'la çıkıyor ama mutluluğunu Seventeen'in sekiz saatlik fotoğraf çekiminde olabildiğine gizliyor.
Geçen yıl yaşanan o kötü olayla (birisi çıplak fotoğraflarını internette yayınladı) olabilecek en iyi şekilde başa çıkan genç yıldız, ne kendi içine kapandı, ne de günlerce ağladı. Bu skandalı oldukça ağır bir hayat deneyimi olarak kabul edip, hepimiz ne kadar korunmasız olduğumuzu anladı. (MySpace ve YouTube gibi internet siteleri, herkesin kirli çamaşırlarını ortaya dökme amacında olan insanlar için birebir!) Vanessa, ağırbaşlı, siyah elbisesiyle, basında çıkan bu korkunç olay sonrasında ilk defa Seventeen'e verdiği röportajında içini döktü. Hayatını değiştiren o anı ve şimdi nasıl başının dik olduğunu anlattı.

17: Skandalla ilgili ne düşünüyorsun?
Vanessa Hudgens: Artık çok daha iyiyim. Ama açıkçası bu konuyla ilgili konuşmaktan hoşlanmıyorum. Bu, o zaman özel kalması gereken bir durumdu ve artık öyle değil. Bu olayı hala elimden geldiğince özel tutmaya çalışıyorum. Çok sarsıcı bir durumdu ve çok üzgünüm. Umarım hayranlarım benim hatamdan ders çıkarabilirler ve akıllıca kararlar verirler. Ama ailem, arkadaşlarım, hayranlarım ve beni seven insanlar olmasaydı atlatamayabilirdim.

17: Fotoğrafların sızdığını sana kim söyledi?
VH: Menajerimden öğrendim. Benimle ilgili bir haberin basında patlama yaratacağını öğrendik ve ilk tepkim şu oldu; "Ne?!?". Birkaç gün sonra Avustralya'da tatildeyken o fotoğraf ortaya çıktı. Tanrıya şükür evde değildim. Evde olsaydım çok kötü olurdu. Los Angeles'dan olabildiğince uzak durmam gerekiyordu. Ama eve döndüğümde ortalık çıldırmış gibiydi.

http://glams.blogcu.com
busrAlex
Aktif Üye
Aktif Üye
busrAlex

Kadın
Lakabınız : seankopat - sean ko
Forum İçin Mesajınız : BU SEVDA BİTMEZ GÖNÜLLERDE //FenerBahçe\\
Ruh Hali : Vanessa Hudgens Röportaj Asik10

Kişi sayfası
Uyarı: :Ateşle yaklaşmayın
Sağlık:
Vanessa Hudgens Röportaj Left_bar_bleue1000/100Vanessa Hudgens Röportaj Empty_bar_bleue  (1000/100)
Para: 5 Kuruşsuz xD

MesajKonu: Geri: Vanessa Hudgens Röportaj   Vanessa Hudgens Röportaj Icon_minitimeC.tesi Ağus. 02, 2008 6:52 pm

Evet ya çıplak resimleri iğrenç Vanessa yaznca anında o resimler çıkıyor
PopularQueen
Yönetici*[Kurucu]
Gℓαmouя♥
Yönetici*[Kurucu]Gℓαmouя♥
PopularQueen

Kadın
HSM Favoriniz : ♥Sharpay Evans
Lakabınız : Lolly,Katara
Forum İçin Mesajınız : ~~Bir çilekli Milkshake Lütfen~~
Ruh Hali : Vanessa Hudgens Röportaj Melek10

Kişi sayfası
Uyarı: Uyarı mı?O da ne? x)
Sağlık:
Vanessa Hudgens Röportaj Left_bar_bleue10000/10000Vanessa Hudgens Röportaj Empty_bar_bleue  (10000/10000)
Para: Milkshake'in İçine Düşürdüm!(LooooooL!)

MesajKonu: Geri: Vanessa Hudgens Röportaj   Vanessa Hudgens Röportaj Icon_minitimeC.tesi Ağus. 02, 2008 6:53 pm

Bir de uyuşturucu almış HSM 3 çekimleri zamanında.
Ondan hiç beklemezdim ama unutulur=)
http://glams.blogcu.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Vanessa Hudgens Röportaj   Vanessa Hudgens Röportaj Icon_minitimePaz Ağus. 03, 2008 5:42 pm

Teşekkürler.

Vanessa Hudgens Röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Vanessa Hudgens Giydir!
» Vanessa Hudgens Biyografi
» Vanessa Resimleri 3